فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / استند لمسی سفارش غذا و کاربرد آن

استند لمسی سفارش غذا و کاربرد آن

استند لمسی سفارش غذا : بدون شک برای رفتن به یک رستوران پرآوازه با صف طولانی صندوق مواجه می شوید. شاید این مسئله آزارتان دهد و حتی با وجود علاقه تان به آن رستوران از سفارش غذا امتناع هم بورزید.
یکی از بهترین روشها برای حل این مشکل تهیه استند لمسی سفارش غذا از سوی مدیریت رستوران است که می تواند به راحتی بدون فوت وقت به انتخاب غذا و پرداخت هزینه آن کمک نماید.

خرید استند لمسی سفارش غذا و رستورانی

پیش از معرفی یک استند لمسی سفارش غذا این نکته جایگاه دارد که درواقع استند لمسی را همان وب کیوسک می نامیم. آنچه در کاربری یک وب کیوسک نقش آفرین خواهد بود بحث طراحی نرم افزار آن است. البته انتخاب سخت افزار مناسب در خرید استند لمسی اهمیت دارد.

استند لمسی سفارش غذا

وب کیوسک از نظر ظاهری چه خصوصیاتی دارد؟

وب کیوسک یا استند لمسی در ۲ مدل ایستاده و دیواری طراحی و تولید می گردد. معمولا استند دیواری را در اماکن پر تردد نصب می کنند تا هم کمتر جا بگیرد و در معرض ضربه های ناخواسته و احتمالی قرار نگیرد.
ولی در هرحالت استند لمسی چه بصورت ایستاده و یا دیواری باشد، کیفیت بدنه آن اهمیت دارد از طرفی شکیل بودن بدنه آن مشتری را به سمت خود دعوت می کند.

معرفی استند لمسی سفارش غذا یا وب کیوسک اطلاع رسانی ch106

این وب کیوسک بدلیل ارتفاع ۱۳۵ میلیمتری که اندازه ای استاندارد است برای موزه، رستوران، سینما، اطلاع رسان فرودگاه، مجتمع تجاری که بعنوان اماکن عمومی تعریف می شوند، کاربرد دارد.
نکته دیگر که در این وب کیوسک قابل توجه است امکان همخوانی با انواع وسایل جانبی از قبیل، پرینترهای حرارتی ۸۰ میلیمتری ، کیبورد صنعتی یا معمولی(به درخواست مشتری)، امکان نصب مانیتور ۱۷ یا ۱۹ اینچی است.

استند لمسی سفارش غذا

طراحی نرم افزار استند لمسی سفارش گیری ch106

بعد از اینکه مشاورین مطابق نیاز شما مشخصات سخت افزاری وب کیوسک را پیشنهاد دادند نیمی از کار انجام شده است. حال نوبت به طراحی یا پیشنهاد نرم افزار وب کیوسک می رسد.
طراحی نرم افزار نرم افزار وب کیوسک برابری می کند با روح دادن به آنچه نیاز دارید.
پس مهم تر از سخت افزار یک وب کیوسک بحث طراحی نر م افزار ان است که می تواند استند لمسی را کاربردی کند.
شما می توانید برای خرید وب کیوسک و یا طراحی نرم افزار وب کیوسک اطلاع از قیمت وب کیوسک لمسی همین حالا اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش وب کیوسک

مرکز فروش وب کیوسک در ایران

در مرکز فروش وب کیوسک تنوع محصول به قدری زیاد است که گاهی مشتریان از …