فروش دستگاه کنترل تردد
خانه / دستگاه تردد / اطلاع از قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی و راهنمای خرید آن

اطلاع از قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی و راهنمای خرید آن

چقدر قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی برای شما اهمیت دارد؟ هدف شما از بکار گیری وب کیوسک اطلاع رسانی چیست؟ آیا خرید وب کیوسک با توجه به استفاده شما از آن توجیه اقتصادی دارد؟ وب کیوسک ارزان یا با قیمت بالا خریداری کنیم؟
در این متن و یادداشت به همه سوال های بالا پاسخ خواهیم داد.

تضادها در قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی

یکی از سئوال هایی که مشتریان می پرسند ، این است که چرا قیمت وب کیوسک این شرکت با فلان شرکت متفاوت است در حالی که کیفیت و جنس کاملا مشابه است. آنها درست می گویند کیفیت یکی است و اصلا شرکت سازنده هم مشترک است. ولی نکته اینجاست که مواردی مانند خدمات پس از فروش، نصب، بحث طراحی نرم افزار و … در تغییر قیمت موثر است حال اگر در هر ۲ شرکت این امکانات کاملا برابری می کرد آن وقت خیلی راحت تر به مقایسه آنها وسنجش قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی می توانید بپردازید.

خرید وب کیوسک چه صرفه هایی دارد؟

در بازار و مراکز شلوغ، رستوران ها، بیمارستان ها مطب های چند منظوره و کلینیک های پزشکی، شاهدیم که برخی مدیران برای امور اداری خود از خرید وب کیوسک لمسی امتناع می کنند. درست است برخی از اماکن نیازی به خرید کیوسک اطلاع رسانی ندارد.
محل هایی که رفت وآمد کم است و یک نیروی کار که همزمان به اقدامات دیگر نیز بپردازد می تواند با رایانه به ارباب رجوع پاسخ دهد، برای آنها بلیط صادر کند، نوبت دهی را صورت دهد. ما در این مواقع حتی مشتری را از خرید و تهیه وب کیوسک منصرف می کنیم.
ولی در محل های شلوغ که به آن اشاره شد وب کیوسک کار اپراتور را بصورت مداوم انجام می دهد.شما باید به اپراتور و نیروی انسانی حقوق بدهید او را از بیمه و مزایا تامین کنید. در حالی که در محل شلوغ شاید یک نیروی کار نتواند به تنهایی آن کار را اجرا کند.

قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی
وب کیوسک یعنی: چند نیروی کار باهم!

وب کیوسک می تواند خیلی راحت کاری که چند نیروی کار متخصص (مثل پاسخگویی، راهنمایی، آموزش خریدو پرداخت) را با هم انجام دهد. این یعنی اینکه شما هزینه های اضافی را حذف می کنید. درست است که باید ابتدا هزینه کنید؛ و شاید ناچار باشید از صفر تا ۱۰۰ یک نرم افزاروب کیوسک طراحی شود و شما بابت آن بودجه در نظر بگیرید(در این حالت قیمت نرم افزار وب کیوسک از خود وب کیوسک بالاتر هم می رود) ولی نهایتا به مرور این دستگاه برای شما سودآور هم هست و از همه مهمتر نظم قابل توجهی را برای مجموعه شما به ارمغان می آورد.

قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی

وب کیوسک در ایام کرونا چه کاربردی دارد؟

در حال حاضر در ایام کرونا به سر می بریم و واقعا مشخص نیست این ویروس چه زمانی رخت خود را برای رفتن ببند.
اما با یک مثال می توانیم بگوییم که وب کیوسک به رعایت پروتکل های بهداشتی کمک می کند. و چه در زمان کرونا و بعد آن پرکاربرد است.
مثلا شما می خواهد در مکان شلوغ مانند فروشگاه های هایپر خرید کنید.برداشتن چرخ دستی، اطلاع از قیمت و وزن محصول انتخاب محصول، خرید محصول ، انتقال آن به سمت خودرو همه آنها شما را ناچار می کند که با افراد مختلف در تماس باشید.این ارتباط ها در نشر ویروس کرونا موثر است.

وب کیوسک اطلاع رسانی فرشته نجات یه مجموعه بزرگ

ولی جالب است بدانید که با طراحی نرم افزار وب کیوسک و خرید وب کیوسک، مشتری هایپر با انتخاب محصول، اطلاع از اجناس تخفیف دار، وزن و کلا همه مشخصات کالای مد نظر را مطلع می گردد و حتی می تواند به مقایسه برندها و محصول مشابه بپردازد تاخرید موفق تری داشته باشد.به این ترتیب مشتری هایپر بدون اینکه در راهروها رفت و آمد کند، خرید خود را انجام می دهد و پرداخت هم از طریق وب کیوسک صورت می گیرد.
کارکنان فروشگاه هم بعد از پرداخت، به جمع آوری اجناس و نهایتا انتقال به خودروی شما، اقدام می کنند.
این اقدام خود مشتری های بسیاری را به فروشگاه های زنجیره ای جذب می کند. و از طرفی سلامت مشتریان و پرسنل در این ایام تضمین خواهد شد.

برای فروش وب کیوسک اطلاع رسانی و اطلاع از قیمت وب کیوسک اطلاع رسانی تنوع های بسیار داریم که در این وب سایت می توانید مشاهده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127147035
آدرس کانال: ctrl_taradod@
پست الکترونیکی: amniatsazi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

استند لمسی سفارش غذا

استند لمسی سفارش غذا و کاربرد آن

استند لمسی سفارش غذا : بدون شک برای رفتن به یک رستوران پرآوازه با صف …